Hírek
2023. Január 17. 08:15, kedd | Helyi
Sikeres volt a 2022-es év az Audinál
Az Audi Hungaria 2022-ben a globális kihívások és bizonytalanságok ellenére sikeres termelési évet zárt.
A járműgyártásban az eddigi legtöbb, 171 134 gyártott autó gördült le a gyártósorról és az év során összesen 1 677 545 járműhajtást gyártott.
Az Audi Hungaria továbbra is az ország egyik legnagyobb munkáltatója, az évet 11 957 munkatárssal zárta. A vállalat 2023-ban ünnepli fennállásának 30 éves jubileumát, és újabb mérföldkövek elérését tűzte ki célul.
A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen Konszern központi motorszállítója. Évente közel 1,6 millió erőforrás, köztük elektromos motorok is készülnek a vállalatnál.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.

