Hírek
2022. Január 15. 10:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Sínek közé zuhant egy kerekesszékes férfi fővárosban
Súlyosan megsérült az a kerekesszékes férfi, aki a sínekre zuhant a 3-as metró Ecseri úti megállójánál péntek este - tájékoztatta a katasztrófavédelem és a mentők az MTI-t.
A mentőszolgálat tájékoztatása szerint a férfi súlyos sérüléseket szenvedett.
Kisdi Máté, a Főváros Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a Kőbánya-Kispest felé vezető oldalon egy 60 év körüli férfi zuhant a sínek közé. Az érkező metrószerelvény meg tudott állni. A férfit a tűzoltók kiemelték a peronra, majd átadták a mentőknek.
Az Országos Mentőszolgálat az MTI megkeresésére azt közölte: a baleset következtében a férfi súlyosan megsérült. Ellátását követően kórházba vitték.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Info oldalán azt írta: a baleset miatt a 3-as metró helyett a Nagyvárad tér és Kőbánya-Kispest között a meghosszabbított útvonalon közlekedő M3-as metrópótló autóbusszal lehet utazni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
