Hírek
2018. Szeptember 03. 16:51, hétfő | Helyi
Sok embert vonzott az Állatkertek Éjszakája
Sokan voltak kíváncsiak az idei Állatkertek Éjszakájára, Győrben, augusztus 31-én a Xantus János Állatkertben is.
Hangulatos esti Zoo Show-kal készültek a látogatóknak, bemutatták a "nem szeretem állatokat", nyílvános Látványetetéseket szerveztek, aztán elérkezett a ragadozók vacsorája, melynek szintén szemtenúi lehettek az érdeklődők. Szemügyre vehették a tigrisek vadászatát, az oroszlán vacsoráját, az örvös medvék falatozását és végül a jaguár vacsoráját.

A szervezők mindent megtettek annak érdekében, hogy a látogatók egy kellemes napot tölthessenek a győri megszépült és kibővült állatkertben.



Szerkesztette: Csobay Dániel
Képek: Csobay Dániel fotográfus
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:06, hétfő | Helyi
Kadler Gusztávról neveztek el utcát Győrben
Győr Megyei Jogú Város közgyűlése október végén több közterület elnevezését is jóváhagyta. Az új utcanevek a város díszpolgárainak a neveit viselik.
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
