Hírek
2013. Január 21. 20:01, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Spanyol kutatók: a volt alkoholista sokáig nem teljesít megfelelően az ágyban
A volt alkoholisták leszokásuk után még jó ideig nincsenek férfiúi erejük teljes birtokában az ágyban, egy évnél is tovább tarthat, hogy visszanyerjék fizikai állóképességüket - állítják spanyol kutatók.
A Granadai és a Santo Tomas Egyetem tudósai 109 férfit kérdeztek ki nemi életükről. Többségük mértéktelenül ivott korábban, ami azután erekciós képességüket tartósan gyengítette jóval azután is, hogy már "tiszták" voltak.
A kutatók mindazonáltal úgy találták, hogy a csupán mértékkel ivók is kevésbé élvezik a szexet, mint azok, akik sohasem fogyasztanak szeszes italt.
A tanulmány a Journal of Sexual Medicine című folyóiratban jelent meg - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
