Hírek
2012. Június 08. 13:30, péntek |
Helyi
Forrás: Győri Filharmonikus Zenekar
Sportot űzünk a zenéből
Sándor János nevét viseli a Győri Filharmonikus Zenekar legújabb bérletsorozata. Ezzel együtt már öt különböző tematikára épülő előadás sorozatból válogathatnak a zene rajongói.
Sándor Jánosnak elévülhetetlen érdemei vannak a győri zenekar professzionálissá válásában. A filharmonikusok az új sorozattal tisztelegnek emléke előtt. A Sándor János bérlet 4 koncertjének programjában csupa klasszikus örökzöldek szerepelnek.
A 2012/13 zenei repertoárjával ismét egy lehetetlennek tűnő küldetésbe fogott a zenekar vezetősége. A cél ugyanis, hogy a korábbi évadokat túlszárnyaló program szülessen.
Mint minden évben ez most is sikerült a programokat és a szólisták névsorát tekintve. Így tudjuk csak teljesíteni a közönség azon elvárását, mely szerint nem kell már a fővárosba utazni azért, hogy a zene rajongói igazi világsztárokkal találkozzanak a hangversenyeken.
Emellett a 2012/13-as évad olyan változatos és sokszínű, hogy mindenki megtalálja a saját ízlésének megfelelő koncerteket. Minden zenerajongót szeretettel és fantasztikus koncertélményekkel várunk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
