Hírek
2011. November 15. 07:40, kedd | Bulvár
Steiner Kristófék lagziján fura volt a vőlegénytánc - VIDEÓ
Kedden látható a Viasat 3-on Steiner Kristóf esküvője, amely különös, előre nem látott izgalmakkal zárult.
A ceremónia egy hajón zajlott – a zsidó hagyományoknak megfelelően a hüpe alatt –, amit a barátaink tartottak – emlékezett vissza most már a kellemesebb percekre Kristóf. – Matannal fogadalmat tettünk egymásnak, majd egymás ujjára húztuk a gyűrűt, és eltörtük a poharat a hagyományok szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 29. 09:04, szombat | Bulvár
Magyar sztárok adnak koncerteket idén is a veszprémi Gyárkertben
A magyar könnyűzenei élet szereplői lépnek fel nyáron Veszprémben, a Gyárkertben - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.
2025. Március 28. 07:52, péntek | Bulvár
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba a Kárpáteurópa Utazási Iroda és a MÁV Személyszállítási Zrt. szervezésében - közölték a szervezők csütörtökön Budapesten, sajtótájéko
2025. Március 26. 07:46, szerda | Bulvár
A természetvédők szövetsége a génmódosított műhús betiltását sürgeti
2025. Március 25. 07:35, kedd | Bulvár
Elbúcsúztatták Bényi Ildikót
Hétfőn búcsúztatták el Bényi Ildikó Wacha Imre-díjas televíziós műsorvezetőt, a Magyar Vöröskereszt humanitárius jószolgálati nagykövetét a hernádvécsei temetőben.