Hírek
2018. Március 21. 13:46, szerda | Bulvár
Stohl Andrásnak tátva maradt a szája az ajánlattól
A TV2 kvízműsorában nagyobb összeget ajánlott a Piramis, mint amit összegyűjtöttek a játékosok.
A Piramis március 19-i adásban olyan történt, ami a műsor történetében még nem: nagyobb összeget ajánlott a Piramis, mint amit korábban szereztek. 6 millió 590 ezerre jött egy 9 millió 200 ezres, amin azért Stohl András is erősen meglepődött.

Forrás: origo.hu
Kép: TV2
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
2025. December 16. 07:07, kedd | Bulvár
Enyedi Ildikó kapta a Femme de Cinéma Sisley – Les Arcs díjat
Enyedi Ildikó kapta a 2013-ban alapított Femme de Cinéma Sisley – Les Arcs díjat a franciaországi Les Arcs Filmfesztiválon, amellyel a kimagasló tehetségű női filmes alkotók munkásságát ismerik el.
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.

