Hírek
2019. Július 11. 07:47, csütörtök | Belföld
Súlyos bombát találtak Budapesten
Éles második világháborús bombát találtak a munkások szerdán este a Rákospalota-Újpest állomás vágányfelújítási munkálatai közben, számolt be erről Kavalecz Imre, a Mávinform sajtóügyeletese
A robbanószerkezetet előreláthatóan csütörtökön hatástalanítják, ami akár három órát is igénybe vehet.
Erre az időre le kell zárni az állomást.
Pontos részleteket a tűzszerészeti szolgálat és a rendőrség határozza meg, a vasúttársaság pedig ezt követően dönt a korlátozásokról.
Amint az intézkedési terv elkészül, a vasúttársaság azonnal közli az utasokkal az információkat a honlapján, illetve közösségi oldalán - tájékoztatott a sajtóügyeletes.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
