Hírek
2019. December 10. 19:53, kedd | Belföld
Súlyosan megkéseltek egy idős férfit Budapesten
A saját lakásában késelt meg egy 82 éves férfit egy újszászi nő. A férfit a szomszédjai találták meg, ők hívták a rendőrséget is.
A rendőrséget az idős férfi szomszédjai azok után hívták a XIII. kerületi lakáshoz, hogy veszekedést halottak. Ezek után betörték az ajtót, és meglátták a megkéselt férfit és a 35 éves újszászi nőt. A gyanú szerint összevesztek egymással, majd K. Anita többször megszúrta a férfit.
A rendőrök a helyszínen elfogták a nőt, őrizetbe vették, az elszámoltatása jelenleg is folyamatban van, gyilkossági kísérlet miatt indult eljárás ellene.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
