Hírek
2011. Szeptember 02. 10:30, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Szol Zrt.
Szabad strandok idény végi bezárása Győrben
A GYŐR-SZOL Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt. augusztus végéig biztosította a vízben tartózkodás biztonságos feltételeit az Aranypart I. és Aranypart II. szabad strandokon.
A vízminőség megromlása miatt az Aranypart II. szabad strandon már 2011. augusztus 27-étől nem volt megengedett a fürdés, 2011. szeptember 1-jétől az Aranypart I. szabad strandon is tilos a vízben tartózkodás.
A GYŐR-SZOL Zrt. munkatársai a szabad strandokról a vízmélységet és a fürdési helyet jelző bójákat, az életmentő csónakokat és más eszközöket raktárba szállították, a fürdőházakat lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
2026. Július 16. 08:07, csütörtök | Helyi
FRÖCCS, JÓTÉKONYSÁG, ZENE, KÖZÖSSÉG
2026. Július 16. 07:08, csütörtök | Helyi
Palacktartót fejlesztettek a széchenyisek, már tárgyalnak a győri önkormányzattal
Olyan köztéri palacktartót fejlesztett két idén végzett győri hallgató, amely már több magyarországi településen megjelent.
