Hírek
2011. November 29. 14:46, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Szabó Zsófi smink nélkül-fotó
Szabó Zsófi azon kevés hírességek egyike, aki vállalja önmagát természetes valójában. A Jóban Rosszban színésznője ugyanis előszeretettel oszt meg magáról olyan fotókat a Facebookon, amelyeken nincsen rajta smink.
Szabó Zsófit az ország egyik legcsinosabb nőjének tartják, sőt, még az esztendő bombázójának is választotta egy férfimagazin. Noha azt hihetnénk, a szexszimbólumok különösen adnak arra, hogy mindig, minden körülmények között tökéletes legyen a külsejük, Zsófi a természetesség híve. Nem az a tipikus csontkollekció, szeret enni, és nem fogyókúrázik esztelenül, és bizony a Jóban Rosszban sztárjának olykor az is belefér, hogy smink nélkül jelenjen meg.
" Szeretek smink nélkül lenni, és a természetesség híve vagyok" - mondta el a híresség, aki olyannyira elfogadja smink nélküli arcát, hogy előszeretettel rak fel magáról olyan fotókat a Facebookra, amelyeken teljesen természetes az arca. Mondani sem kell, hogy Zsófi így is nagy sikert arat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 08:00, csütörtök | Bulvár
Elhunyt Szántó Imre ökölvívóedző, korábbi magyar szövetségi kapitány
Nyolcvankét éves korában, hosszú betegség után elhunyt Szántó Imre ökölvívó mesteredző, korábbi szövetségi kapitány, a mindmáig utolsó magyar olimpiai bokszarany, Kovács István atlantai sikerének kovácsa.
2026. Július 13. 12:00, hétfő | Bulvár
Elhunyt Szolnoki Péter énekes, dalszerző
Elhunyt Szolnoki Péter énekes, dalszerző, a Bon-Bon együttes társalapítója - közölte a zenekar vasárnap a közösségi oldalán.
2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár
Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő
Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban
2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár
Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT
Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.
