Hírek
2011. Július 30. 15:55, szombat |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Szégyenlistán: 100 milliós adótartozása van a győri Vocational-iskolának
Az állami adóhatóságnál nyilvántartott, 180 napon keresztül folyamatosan fennálló, 100 millió forintot meghaladó adótartozással rendelkező, legfrissebb, július 28-án közzé tett lajstromán összesen 20 győri cég található.
A szóban forgó listán szerepel - többek közt - az egykori Gardénia Csipkefüggönygyár, a Pannon Baromfifeldolgozó, valamint a Vocational Academy-iskola (képen) is.
A megyei nagyobb településeket tekintve kettő mosonmagyaróvári, egy csornai vállalkozás neve olvasható a listán, miközben jó hír, hogy kapuvári, jánossomorjai és beledi cég nem került fel a legutolsó "szégyenlistára" - írja a Kisalföld.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
