Hírek
2019. Szeptember 16. 13:50, hétfő | Belföld
Szemeteskukával akartak óraboltot rabolni
Tíz percen belül elfogták a belvárosi rendőrök azt a férfit, aki egy óraboltból akart lopni tegnap hajnalban. Elszaladt, de nem sikerült messzire mennie a tetthelytől.
A gyanú szerint szeptember 15-én hajnalban a budapesti V. kerületi Váci utcában egy fiatal férfi betörte egy órabolt kirakatüvegét egy szemeteskukával. Órákat akart lopni, de a riasztó hangjára annyira megijedt, hogy inkább elszaladt.
A rendőröknek egy közelben lakó nő pontos személyleírást adott a tolvajról, ennek köszönhetően 10 percen belül elfogták a férfit, aki nem szaladt messzire. A helyszín közelében maradt.
A BRFK V. kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a 29 éves V. Zsoltot lopási kísérlet miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi már beismerő vallomást tett, a rendőrök kezdeményezték bíróság elé állítását.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
