Hírek
2011. Szeptember 20. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Szerdán újabb üzemanyagár-emelés jöhet
6 forinttal nő a benzin és 7 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon szerdától - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését.
Így a benzin átlagos ára 396 forintra nő, a gázolajé pedig 383 forintra. Az árkülönbség a legolcsóbb és legdrágább kutak között akár 40 forint is lehet.
Sajátos, hogy a múlt heti 5-5 forintos benzin, illetve dízelár-emelést a legnagyobb társaságokhoz tartozó kutak nem igazán hajtották végre. A múlt heti emelések után a legdrágább kutakon 403-404 forintos legmagasabb benzinárakkal számolhattunk: ám a töltőállomások nem emelték eddig az áraikat. A legnagyobb társaságok inkább lenyelték a veszteséget, csak ne legyen a totemoszlopon 400 forint feletti ár. Ezt szerda után - jelentős veszteség nélkül - aligha tehetik meg: a benzin ára két hét alatt 11 forinttal, a gázolajé 12 forinttal növekszik.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
