Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2013. Május 18. 14:46, szombat | Helyi
Forrás: GYŐR MRFK

Szexuális szolgáltatás közben kapták el

Szexuális szolgáltatás közben kapták el

A győri rendőrök tiltott kéjelgés szabálysértése miatt vették őrizetbe azt a 29 és 30 éves nőt, akik Győrben, bájaikat árulták.

A 29 éves H. Edinát Győr egyik kertvárosában érték tetten a járőrök szexuális szolgáltatás közben. A nő még a szükséges orvosi papírokkal sem rendelkezett. Szolgáltatásának előre kifizetett ellenértéke, kettőezer forint a helyszínen lefoglalásra került. A rendőrök a nőt őrizetbe vették, és gyorsított eljárást követően bíróság elé állították.

Ugyancsak gyorsított eljárásban állt bíróság elé az a 30 éves asszony is, aki Győr védett övezetében, az 1. számú főúton folytatott szexuális felajánlkozást az esti órákban. B. Jánosné alkalmi kuncsaftjaival már megállapodott, mikor a rendőrök ellenőrizték őket.

Címkék: prostituált

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.