Hírek
2016. Szeptember 09. 07:42, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Szexuális zaklatás után lopott a szomáliai férfi
Szeméremsértés és lopás miatt vett őrizetbe egy menekültkérelemmel Magyarországon élő szomáliai férfit a rendőrség - hangzott el csütörtökön az M1 aktuális csatornán.
A csatorna értesülései szerint a férfi kedden a fővárosban szexuálisan zaklatott egy nőt, majd szerdán egy hotelből ruhákat, táskát és készpénzt lopott.
A BRFK szeméremsértés és lopás gyanúja miatt indított eljárást a 20 éves férfi ellen, és kezdeményezték előzetes letartóztatását - tették hozzá.
Az M1 úgy tudja, a fiatal férfi Etiópián, Szudánon és Egyiptomon keresztül jutott el Görögországba, majd a zöldhatáron illegálisan átlépve Magyarországra. A férfi tavaly nyáron adott be menekültkérelmet, és a menekültügyi hatóság október óta oltalmazottként tartja számon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.
2025. Március 15. 08:51, szombat | Kék hírek
Megöltek egy bolti eladót a Somogy vármegyei Fonón, a rendőrség elfogta a gyanúsítottat
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.