Hírek
2015. Február 10. 12:43, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Sziget - Idén újra lesz elektronikus zenei sátor!
Mintegy harminc újabb fellépőt jelentettek be.
Egy év kihagyás után idén ismét lesz elektronikus tánczenei sátor a Szigeten, ahol a műfaj számos kiválósága lép fel. Emellett a szervezők kedden azt is nyilvánosságra hozták, hogy a fesztivál záró buliját az elektronikus zene fiatal sztárja, Martin Garrix adja.
A szervezők az MTI-hez is eljuttatott közleményben mintegy harminc újabb fellépőt jelentettek be.
Az összegzés szerint az elektronikus zenei sátor fellépői között lesz a W&W, Sander van Doorn, a Jaguar Skills, Bassjackers, Julian Jordan és Sidney Samson.
A Nagyszínpadra visszatér a Gogol Bordello zenekar, az A38 nagysátorba legújabb lemezével érkezik a Katie White énekesnő és Jules De Martino producer alkotta indie-dance-pop duó, a The Ting Tings. Tavaly megjelent lemezével jön a Szigetre a brit indie-folk énekes-dalszerző Mike Rosenberg, művésznevén Passenger. Mások mellett fellép a sátorban a héttagú Jungle zenekar, az Infected Mushroom, valamint az Enter Shikari is.
A Világzenei Nagyszínpadon a fellépők sorát erősíti Mariza, a balkáni zenében "utazó" Goran Bregovic Wedding And Funeral Band, valamint a fesztiválra sokadszorra visszatérő orosz ska zenekar, a Leningrad, a Che Sudaka és a Canzoniere Grecanico Salentino formáció is.

Fotó: www.sziget.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
