Hírek
2020. Március 30. 10:00, hétfő | Helyi
Színművész karanténban: Bródy Norbert
Bródy Norbert színész, a Győri Nemzeti Színház művésze is nyilatkozott a jelenlegi helyzetben kialakult napjairól.
"Kedves Győr!
Kedves színházrajongók, kedves Dani!
Nagyon köszönöm az érdeklődést, jól vagyok!
Azt szoktam mondani “minden rendben, mi bajom lehetne?!"
Most mindannyiunknak lett, bár azt gondoltam hogy a mi generációnk nem fog megélni, átélni semmilyen globális vészhelyzetet, sőt, amikor az első hírek érkeztek, akkor is azt hittem, hogy hamar elmúlik. Sajnos nem nekem lett igazam!
Azt hiszem mindennek ellenére amíg van kitől megkérdezni, hogy “jól vagy?!”, és amig tőled megkérdezik, addig van remény! - mondja Norbert
Közben igyekszem kihozni a legtöbbet ebből a nagy szabadságból és minden lehetőséget megragadni, hogy én is adjak valamit, amivel egy kicsit szórakoztatóbbá tehetjük a “Maradj otthont”-t.
"Engem mindig feltölt a környezetem, a kertem, a kis házam szépítése, átalakítása, a barkácsolás, ezért a kutyám, Dió mellett ezzel foglalkozom a legtöbbet, bár ősszintén megvallva ez kihívás új dolgok megvásárlása nélkül.
Ezért a meglévőt alakitom át vagy bontom le és rakom össze máshol, máshogy." - tette hozzá
"Közben mormolom a futó darabjaim szövegeit, mert hiszem, hogy hamarosan újra elmondhatom majd Nektek!
Könyörgöm vigyázzatok magatokra!!!
Ölelés! (másfél méterről)"
Szerkesztette: Csobay Dániel
Kép: Győri Nemzeti Színház - Fehér Alexandra
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
