Hírek
2012. Március 04. 09:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: MTI
Szombat esti tragédia a 85-ös főúton: meghalt egy 27 éves fiatalember
Két személyautó összeütközött a 85-ös főúton Kóny térségében szombat este, egy 27 éves fiatalember meghalt.
Egy házaspár és ötéves gyermekük súlyos sérüléseket szenvedett - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Kocsis Tünde alezredes elmondta: a helyszínelés várhatóan éjfélig is eltart, a 85-ösön teljes az útzár. A forgalmat Kóny irányába terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
