Hírek
2024. Szeptember 06. 07:14, péntek | Helyi
Szombaton, a rally miatt változik a piac
Rendezvény miatt változik a Dunakapu téri piac helyszíne szeptember 7-én, jelezte előre a Győrszol.
A Dunakapu tér helyett ismét a Tarcsay Vilmos utca 1-3. szám alatti parkoló (a piac korábbi területe) ad otthont a piacnak szeptember 7-én, szombaton. A kereskedők és őstermelők az ideiglenes helyszínen is a megszokott választékkal várják a vásárlókat szombaton reggel 6 órától 13 óráig.
A szombati piac ideje alatt szünetel a parkolási lehetőség a Tarcsay parkoló egész területén. A szolgáltató mindenkit arra kér, hogy gépjárművével szeptember 6-án, pénteken 20 óráig hagyja el a parkolót, melyet szeptember 7-én, szombaton 15 órától lehet újra használni.
A belvárosi Virágpiacon változatlanul minden csütörtökön reggel 8 és 14 óra között termelői áruféleségekből válogathatnak a vevők. A téren őstermelők kínálják portékáikat, egyebek mellett pékáru, kovászos kenyér, füstölthúsfélék, berkenye, chili, méz és különböző zöldségfélék – alma, burgonya, batáta, hagyma – várhatók a kínálatban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 23. 09:10, szerda | Helyi
Jakabosék nyertek a bíróságon
Az államnak 200 millió forintot kell kifizetni több sportolónak, köztük a győri Jakabos Zsuzsannának és Szabó Szebasztiánnak.
2025. Április 23. 08:10, szerda | Helyi
Szakmai nap japán vendéggel a Krúdyban
A Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum idén is megrendezte nívós szakmai napját.
2025. Április 23. 07:14, szerda | Helyi
Látogatás tilalom a soproni kórház egyik osztályán
A gasztrointesztinális (hányással, hasmenéssel járó) megbetegedések számának emelkedése miatt, járványügyi megelőző intézkedésként a soproni Belgyógyászat – Gasztroenterológiai Osztályán látogatási tilalom lépett életbe.
2025. Április 22. 09:06, kedd | Helyi
Költözik a győri tűztorony!
Közösségi városépítés Olivier Grossetête monumentális kartonkonstrukciója segítségével.