2024. szeptember 26, csütörtök - Jusztina

2010. December 06. 14:45, hétfő | Sport
Forrás: HírTV

Szőnyi nyerte az ultratriatlon-vb-t

Szőnyi Ferenc nyerte az ultratriatlon-világbajnokságot. A magyar sportoló 481 óra 51 perc alatt teljesítette az összesen 4500 km-es távot, amely 88-szorosa az olimpiai triatlon versenyeknek.

Összesen 76 km úszáson, 3600 km kerékpározáson és 884 km futáson van túl a mezőny. Másodikként a német Uwe Schiwon ért célba. Vőneki Antal a negyedik, Rokob József pedig a hetedik lett. (rá)

hírTV

2024. Szeptember 26. 08:11, csütörtök | Sport

Európa-liga - Brüsszeli vereséggel rajtolt a Ferencváros

A Ferencváros 2-1-es vereség szenvedett a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának szerdai nyitófordulójában.

2024. Szeptember 25. 13:28, szerda | Sport

Dobogós helyezések és értékes pontok Nyirádon

Hosszú szünet után Nyirádra tért vissza a magyar bajnokság mezőnye, és a Korda Racing is visszatért a „régi” kerékvágásba, a Rallycross Európa Bajnokság után újra hat versenyautóval szállt harcba a bajnoki pontokért.

2024. Szeptember 25. 07:42, szerda | Sport

Orosz Pál: a cél az Európa-ligában a továbbjutás

A sportvezető az m4sport.hu-nak adott interjúban elmondta, a papírforma alapján nem az FTC az esélyes.