Hírek
2019. Március 01. 05:45, péntek | Belföld
Tapétavágóval akart végezni volt élettársa új barátjával, elvágni annak torkát

A rendőrség testi sértés kísérlet és gyilkosság előkészület miatt indított eljárást egy 34 éves nyíregyházi férfi ellen, aki rátámadott volt élettársára, és azt mondta, hogy megöli a nő új barátját.
A 34 éves férfi még a hét elején elment a volt élettársához Solymárra.
Bement a házba, és arra kényszerítette a nőt, hogy feküdjön a földre, majd rálőtt egy gáz-riasztó fegyverrel.
Azután az ágyra lökte a nőt, és azt követelte, hogy hívja oda az új barátját, mert el akarja vágni a torkát egy tapétavágó késsel - írja a police.hu.
A nő megpróbált elmenekülni, közben a férfi kétszer újra rálőtt.
Végül az ablakon mászott ki és menekült el, majd egy másik férfitól kért segítséget. Ő hívta ki a rendőröket.
A lövöldöző addigra elmenekült a helyszínről, de később visszament a házba, ahol már vártak rá a rendőrök. Elfogták és őrizetbe vették a féfit.
Az elsődleges orvosi vélemény szerint a meglőtt nő sérülései ugyan nem életveszélyesek, de súlyosak, voltak, és olyan helyen érték a lövedékek, hogy akár súlyosabban is megsérülhetett volna. A bíróság elrendelte a férfi letartóztatását.
Forrás: origo.hu
Kép: police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 04. 14:18, hétfő | Belföld
Varga Mihály: Magyarország a zöld átállás egyik nyertese lehet
Magyarországnak megvannak a pénzügyi eszközei ahhoz, hogy a világgazdaság zöld átállásának egyik nyertese legyen
2023. December 04. 14:16, hétfő | Belföld
Európa legjobb vezető turisztikai fejlesztése díját nyerte el a Liget Budapest Projekt
Európa legjobb vezető turisztikai fejlesztése díját kapta meg az idén 10 éves Liget Budapest Projekt a rangos World Travel Award\'s díjátadóján
2023. December 04. 09:57, hétfő | Belföld
Diákhitel: marad a 7,99 százalékos kamat
GFM: jövőre is rendkívül kedvező feltételekkel lesz elérhető a szabad felhasználású diákhitel.