Hírek
2023. Április 08. 09:20, szombat | Helyi
Tavaly év végén 2147 nyilvános elektromos töltőberendezés működött az országban
A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal nyilvántartása szerint 2022 decemberében az előző évhez képest 14,2 százalékkal több elektromos töltőberendezés állt a felhasználók rendelkezésére.
2021 végén 1880 töltőállomás üzemelt. A 2147 töltőberendezéshez összesen 4434 csatlakozó tartozott.
A legtöbb töltőállomás továbbra is a fővárosban, illetve Pest vármegyében érhető el. A tavalyi évben szinte minden vármegyében nőtt a töltőberendezések száma, a legnagyobb mértékben Baranya, Tolna és Pest vármegyében.
A legtöbb új töltő Pest vármegyében létesült, 59 darab, amit Budapest 58 darabbal és Győr-Moson-Sopron vármegye 23 darabbal követ.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
