Hírek
2013. Január 31. 13:21, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Távozik az Audi Hungaria személyügyi igazgatója
Kilép a vállalattól március végével Rozman Richárd, az Audi Hungaria Motor Kft. személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója - tájékoztatta a társaság csütörtökön közleményben az MTI-
A tájékoztatás szerint a menedzser saját kérésére köszön le a posztról.
A társaság jelezte: február elsejétől - megbízott vezetőként - a távozó menedzser feladatait Knáb Erzsébet veszi át. Ő 2011 szeptembere óta a vállalat oktatási és tudományos kooperációk területének vezetője, korábban hosszú időn keresztül a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központjának főigazgatója volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 09:10, szombat | Helyi
Győrben is élesítették a traffipaxokat
Egésznapos sebességmérést tartott a rendőrség Győrben is.
2025. Április 12. 08:09, szombat | Helyi
Bábolnán tüntettek, hogy Győr-Moson-Sopronból hozzájuk viszik a leölt marhákat
Hajszálon múlt, hogy nem szabadultak el az indulatok, amikor az egyik, tehéntetemeket szállító teherautó elhaladt a bábolnai demonstrálók mellett szerda délután.
2025. Április 12. 07:09, szombat | Helyi
Lajkó Félix a Győri Balettnek komponált Gisl zenéje a világ legjobbjai között
Két magyar is felkerült a világ legrangosabb világzenei toplista, a World Music Charts Europe (WMCE) legfrissebb, áprilisi kiadására.
2025. Április 11. 09:20, péntek | Helyi
Éremesővel kezdtek a győri úszók az OB-n
Erősen kezdett az UNI Győri Úszó SE a 2025-ös Úszó Országos Bajnokságon. A klub versenyzői számos döntős helyezést és érmet szereztek a szerdai nyitónapon.