Hírek
2018. Május 03. 06:45, csütörtök | Bulvár
Tilla és Majka miatt leállították a Bezár a bazár! forgatását
Majka és Tilla besokalltak a Bezár a bazár! forgatásán: olyan fáradtak voltak, hogy nevetőgörcsöt kaptak. Ők nem tudták abbahagyni a viháncolást, így a forgatással kellett leállni.
A két műsorvezető összeszokott párosként vezetik a Bezár a bazár! című show-t, ám úgy tűnik, hogy mindenre ők sem tudtak felkészülni. Egy alkalommal ugyanis képtelenek voltak tovább folytatni a műsort, le kellett állni az egész forgatással, méghozzá azért, mert a két műsorvezető nevetőgörcsöt kapott.
Tilla egyszerűen nem tudta elmondani a két versenyzőnek a szabályokat, egyszer az zavarta, hogy Majka csipkedi, máskor pedig az, hogy simogatja. Ezek után hol az egyiküket, hol pedig a másikukat fogta el a nevetés, egy mondatukat sem tudták befejezni, miközben a két izguló versenyző arra várt, hogy elkezdhessék a játékot. Végül inkább leálltak egy picit a forgatással, hogy Majka és Tilla összeszedhessék magukat.
Forrás: life.hu
Kép: TV2
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
