Városlista
2026. június 6, szombat - Norbert

Hírek

2018. Március 12. 06:15, hétfő | Belföld

Tiniket kényszerített prostitúcióra két férfi Miskolcon

Tiniket kényszerített prostitúcióra két férfi Miskolcon

A három fiatal lány egy gyermekotthonból szökött meg, és ezt használta ki két férfi. Szállást ajánlottak nekik, amiért cserébe azt várták el tőlük, hogy az utcán árulják a testüket.

A 14, a 15 és a 17 éves lánynak végül sikerült megszöknie.

A férfi 2014 tavaszától az év végéig naponta vitte a miskolci pályaudvar felüljárójához a lányokat, akik akkor 14, 15 és 17 évesek voltak- írja a Bors.

Az egyik ismerősével ketten felügyelték, hogy a fiatalok megfelelően dolgoznak-e.

Esténként elvették tőlük az aznapi bevételt, majd a férfi hazafuvarozta a lányokat.

Végül azonban sikerült megszökniük: ketten visszamentek a gyermekvédelmi intézetbe, a harmadik lány pedig ismeretlen helyre távozott.

Most gyermekprostitúció kihasználásával vádolják a férfit, aki hétfőn áll bíróság elé.

Forrás: origo.hu

Kép: Illusztráció- AFP

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld

Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt

Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.

2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld

GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre

Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.

2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld

Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén