Hírek
2011. Augusztus 11. 14:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
Tisztítják a zenepavilont - Videó
Az elmúlt időszak sűrű esőzései miatt látogatók és rendezvények fogadására alkalmatlan állapotba került a győri Radó szigeten található zenepavilon.
A város tisztaságáért felelős Győrszol ezért úgy döntött, hogy a hétvégi rendezvényre méltatlanná vált építményt kitakarítja.
Magasnyomású vízzel tisztítják a Radó szigeti Zenepavilont. A Győszol szakemberei kijavították a tetőszerkezet apróbb problémáit, valamint levágták a belógó faágakat is. Tették mindezt azért, mert a sziget kiemelt fontosságú turisztikai látványosság Győrben, és számtalan városi, és családi rendezvénynek is hely ad.
A zenepavilon mellett a tér bevezető útjait, valamint virágágyásait is rendbe tették. Így remélhetőleg az az ifjú pár is elégedett lesz a szolgáltató erőfeszítéseivel, akik itt esküsznek egymásnak örök hűséget a hétvégén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
