Hírek
2011. December 05. 13:20, hétfő |
Helyi
Forrás: gyor.hu
Útjára indult a Mikulás!
A Mikulás 2011. december 5-én érkezett a Városháza elé, ahol boldog gyermektekintetek fogadták. Innen indult győri körútjára a nagyszakállú ajándékosztó.
A Mikulás a reggeli órákban érkezett meg a Városháza elé, ahol már sok gyermek várta őt, versekkel, énekekkel.
A piros ruhás jótevőt Simon Róbert Balázs alpolgármester fogadta, aki biztosította őt arról, hogy a győri gyerekek nagyon jók voltak, megérdemlik az ajándékot.

A Mikulás megköszönte a sok szép dalt és a kedves fogadtatást, majd azt is elmondta a gyerekeknek, hogy ha véletlenül valami rosszat tesznek, azt vagy két jócselekedettel, vagy egy őszinte bocsánatkéréssel válthatják ki.
Ezután manói segítségével kiosztotta az ajándékokat, és továbbindult az óvodákba, hogy a többi gyereket is meglátogassa.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
