Hírek
2017. Május 31. 19:29, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Több autópályán katonai konvoj halad át egy nemzetközi gyakorlat miatt
Egy nemzetközi gyakorlat miatt több autópályán katonai konvoj halad át csütörtök-pénteken - tájékoztatta a Honvédelmi Minisztérium (HM) szerdán az MTI-t.
A közlemény szerint június és augusztus között Romániában, Bulgáriában és Magyarországon tartják a Saber Guardian 2017 elnevezésű nagyszabású nemzetközi gyakorlatsorozatot. A romániai és bulgáriai helyszínekre csütörtökön és pénteken halad át Magyarországon az első, amerikai eszközökből álló menetoszlop. A Rajka-Kecskemét-Nagylak útvonalon,az M1-es, M0-s és M5-ös autópályán katonai járművek közlekedésére kell számítani.
A huszonöt technikai eszközből álló konvojt magyar katonai járművek kísérik - írta a HM, hozzátéve: a "Magyar Honvédség a közlekedők fokozott figyelmét, a lakosság megértését és türelmét kéri".
Fotó: illusztráció - honvedelem.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
