Hírek
2012. Február 07. 13:45, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Több mint 110 millióan nézték a döntőt
A magyar idő szerint hétfő hajnalban véget ért Super Bowl, azaz a profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) döntője volt minden idők legnézettebb televíziós műsora az Egyesült Államokban.
A Nielsen Media Research cég kimutatásai szerint átlagos 111,3 millióan ültek le a képernyők elé megtekinteni a New York Giants és a New England Patriots összecsapását, amelyet előbbi csapat nyert meg 21–17-re.
A rendkívül izgalmas találkozó utolsó fél óráját 117,7 millióan követték végig. Az NFL honlapja jelzi: a Super Bowl sorozatban harmadik alkalommal dönti meg a nézettségi rekordot.
Tavaly a Green Bay Packers–Pittsburgh Steelers találkozót 111 millióan, előtte egy évvel a New Orleans Saints–Indianapolis Colts finálét pedig 106,5 millióan nézték.
A dobogóról így lecsúszott a MASH című tv-sorozat 1983-as záróepizódja, amely 105,97 millió nézőt ültetett a képernyők elé.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport
Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
