Hírek
2023. Április 22. 07:15, szombat | Helyi
Több mint tizennégyezer vízmérőt cserél le a Pannon-Víz Győrben

A szolgálató már korábban értesítette az érintetteket a munkálatokról, amelyek április 18-án kezdődtek el, és előreláthatólag október végéig tartanak.
A mérők cseréje és hitelesítése a víziközmű-szolgáltatók nyolc évente ellátandó törvényi kötelezettsége. A vízmérő akna karbantartása, tisztítása, szerelhető állapotban tartása azonban a rendelet szerint a felhasználó feladata, amit az értesítésben szereplő időpontig el is kell végezni, ha pedig az időpont valamiért mégsem jó, a leírtaknak megfelelően kell eljárni, írja honlapján a Pannon Víz.
A társaság felhívta a figyelmet arra, hogy a vízmérőcserét végző szakembereik egyedi sorszámmal ellátott fényképes igazolvánnyal rendelkeznek, amely érvényességéről a 96/522-601-es telefonszámon kérhető tájékoztatás.
Illusztráció: pexels.com
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 26. 09:13, szerda | Helyi
Lezárult a szavazás Marcalvárosban
A Kiserdő jövőjének ügyében meghirdetett hivatalos városrészi szavazás lezárult – jelentette be a győri polgármester.
2025. Március 26. 08:11, szerda | Helyi
Nem lesz víz Nyúlon és Téten
Téten is és Nyúlon is szünetel majd több helyen az ivóvízellátás csütörtökön, mivel a Pannon Víz a hálózaton dolgozik. Utána elszíneződhet a víz.
2025. Március 26. 07:12, szerda | Helyi
Országos sebességellenőrzés jön – bárki javasolhat helyszínt
Huszonnégy órás sebességellenőrzést tart a rendőrség április 9-én reggel 6 órától, ami része az egész Európát érintő ROADPOL kampánynak. Az akció célja a gyorshajtás visszaszorítása és a közlekedésbiztonság javítása.
2025. Március 25. 09:08, kedd | Helyi
Idén is a 200 méter egyesre helyezi a hangsúlyt a kenus Takács Kincső
Idén is a 200 méter egyesre helyezi a hangsúlyt a kenus Takács Kincső, aki tavaly nyolcadik lett ebben a számban a párizsi olimpián.