Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2017. Október 02. 11:48, hétfő | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Tolvajt fogott

Tolvajt fogott

Szolgálaton kívüli rendőr fogott el egy 28 éves férfit, aki az egyik győri áruházból akart lopni.

Egy szolgálaton kívüli rendőr értesítette a rendőrséget 2017. október 1-én 11 óra 36 perckor arról, hogy az egyik győri élelmiszerbolt előtt elfogott egy tolvajt. A kiérkező rendőrök megállapították, hogy G. L. Attila 28 éves helyi lakos az egyik győri üzletből különböző termékeket kísérelt meg ellopni. A lopást észlelte a bolt biztonsági őre, ezért a tolvajt feltartóztatta. A férfi az őrnek átadta az árukat, majd ezt követően előzetes szóváltás nélkül egy alkalommal ököllel megütötte őt és elfutott a helyszínről. Az incidenst látta egy arra járó szolgálaton kívüli rendőr, aki azonnal az elkövető után futott, elfogta, majd a járőrök kiérkezéséig a helyszínen visszatartotta a férfit.

A rendőrök G. L. Attilát a Győri Rendőrkapitányságra előállították, ahol megállapították, hogy a férfival szemben korábbi bolti lopások miatt már folyamatban van egy büntetőeljárás. A 28 éves férfit a nyomozók lopás vétsége és - tekintettel arra, hogy az ütés következtében a biztonsági őr orra eltörött - súlyos testi sértés bűntette miatt gyanúsítottként kihallgatták. A gyanúsított elismerte a bűncselekmények elkövetését.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.