Hírek
2016. Augusztus 14. 12:03, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság, Fotó: MTI
Torlódás az M1-es autópályán
A személygépkocsik vonatkozásában továbbra is torlódás nehezíti a járművek haladását a hegyeshalmi határátlépési pont közelében.
Az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt a korábban közölt adatoknak megfelelően nem csökkent a gépkocsisor a hegyeshalmi határ autópályával érintett szakaszán. 2016. augusztus 14-én 11 óra 30 perckor továbbra is három kilométeres a torlódás a személygépjármű-forgalom tekintetében, Hegyeshalom térségében. A megnövekedett forgalom miatt a személygépjármű vezetőknek a határátlépési pontnál történő áthaladás lassulására kell számítani.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság kéri, hogy a gépjárművezetők fokozott odafigyeléssel közlekedjenek az autópálya érintett szakaszán, továbbá, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
