Hírek
2014. Július 30. 13:50, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Torlódás az M7-esen történt halálos baleset miatt
Torlódás alakult ki a mindkét irányban teljes szélességében lezárt M7-es autópályán, a táskai pihenőhelynél szerda délelőtt felborult és kigyulladt üzemanyagot szállító kamion miatt. A balesetben a jármű sofőrje meghalt.
A police.hu közlése szerint a forgalmat a Nagykanizsa felé vezető oldalon a 150-es kilométerszelvényben, míg Budapest irányába a 160-as kilométerszelvényben a 7-es főútra terelik. Mivel a helyszínelés és a műszaki mentés várhatóan hosszabb időt vesz igénybe, kerülő útként mindkét irányban a 76-os és a 71-es főutat javasolják az arra közlekedőknek.
Bázelné Mihályka Szabina megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-nek arról számolt be, hogy a tűzhöz nagy erőkkel vonultak a tűzoltók. Balatonboglári, marcali, keszthelyi, kaposvári és siófoki egységeket riasztottak a helyszínre. Az arra közlekedőktől azt kérik, indulás előtt tájékozódjanak a rendőrség honlapján, illetve kísérjék figyelemmel az autópályán kihelyezett táblák balesettel kapcsolatos információit.

A fotót köszönjük olvasó tudosítónknakHosteczki Tamásnak. További képeket a Facebook oldalon várunk.

MTI Fotó: Varga György

MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
