Hírek
2010. Január 04. 17:18, hétfő |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Tovább tart a látogatási tilalom a győri Petz Aladár-kórházban
Folyamatosan csökken az influenzás betegek száma megyénkben, ennek ellenére továbbra sem vonják vissza a látogatási tilalmat a győri Petz Aladár kórházban. A megyeszékhelyen jelenleg h&
Győrben a csecsemő és gyermekosztály, a szülészet és a pulmanológiai osztály mellett már a diabetológiai belgyógyászaton, az anyagcsere részlegen, a haematológiai és az infektológiai osztályon sem fogadhatnak látogatókat a betegek. A látogatási tilalom visszavonásig érvényes- tájékoztatott dr. Varga Gábor főigazgató-főorvos.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
2025. December 17. 08:27, szerda | Helyi
Karácsonyra valami különlegeset? Ajándékozzon interaktív LED játékélményt!
Rohannak a hetek, mindjárt itt a karácsony, és nincs még igazán jó ajándékötlete?
