Hírek
2023. Január 27. 07:16, péntek | Helyi
Továbbra is a legdrágább városok között van Győr a panel- és téglalakásokat nézve
Vidéken a panellakások ára átlagosan 2 százalékkal, a téglalakások átlagosan 8, a kertes házak négyzetméterára pedig átlag 10 százalékkal mérséklődött 2022 negyedik negyedévére az előző negyedévhez képest – közölte az Otthon
A megyei jogú városokban a panelekért átlagosan 510 ezer forintot, a téglalakásokért pedig 537 ezer forintot fizettek négyzetméterenként tavaly az év utolsó három hónapjában.
A panellakásokat tekintve a legdrágább város továbbra is Debrecen 651 ezer forintos átlagos négyzetméterárral, amelyet Székesfehérvár 600 ezer, Győr és Sopron 590 ezer forinttal követett. A további nagyvárosokban jellemzően 500 ezer forint körül alakult a fajlagos ár átlaga, ami a kisebb városok többségében 300-400 ezer forint között maradt.
A téglalakásoknál Győrben és Debrecenben mérték 784 ezer, illetve 777 ezer forinttal a legmagasabb négyzetméterárakat. A dobogóra még Kecskemét fért fel átlagosan 634 ezer forinttal. A kisebb városokban jellemzően alacsonyabb átlagos négyzetméterárak fordultak elő, példaként Szekszárdot és Nagykanizsát említették, ahol ez az érték 391 ezer, valamint 330 ezer forintot tett ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
