Városlista
2023. december 11, hétfő - Árpád

Hírek

2010. Január 09. 07:33, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Tragédia Pápa közelében

Tragédia Pápa közelében

Egy ember a helyszínen meghalt, nyolcan, köztük gyermekek megsérültek, mikor két személyautó összeütközött Pápa közelében - értesült a HavariaPress.

A tragikus baleset a Veszprém megyei Pápa és Nagyalásony közötti útszakaszon történt, péntek délután. Egy Lada Samara megcsúszott az úton, s áttért a szemközti sávba. Egy szemből érkező Opel aztán a Lada oldalába csapódott. Ennek következtében a Lada anyósülésében utazó 23 éves nagytimóti fiatalember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.

Az Opelban egy háromgyermekes család utazott: mindegyikük megsérült. A hátul utazó 1, valamint 11 éves lányok, s a 9 éves fiú is súlyos sérüléseket szenvedtek. A két felnőtt közül az egyik súlyosan, a másik könnyebben sérült. A Ladában a szörnyethalt fiatallal együtt utazó három fiatalember mindegyike könnyű sérüléseket szenvedett.

A délután 1 óra körül történt baleset helyszínén még délután 4 órakor is teljes volt az útzár. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. Annyit már sikerült megállapítani, hogy az Opelban megsérült gyermekek nem gyermekülésben utaztak, s nem is voltak bekötve, az ütközéskor a szélvédőig előrerepültek.


Ezek érdekelhetnek még

2023. December 09. 12:14, szombat | Kék hírek

Eltűnt egy 16 éves lány, a rendőrség is keresi

Bebők Dóra Székesfehérvárról tűnt el, ha látta, hívja a rendőrséget!

2023. December 07. 13:44, csütörtök | Kék hírek

Katalizátorokból kinyert nemesfémekkel illegálisan kereskedő cégre csapott le a rendőrség

Katalizátorokból kinyert nemesfémekkel illegálisan kereskedő cég kerepesi telephelyére csapott le a rendőrség és a társhatóságok

2023. November 30. 08:16, csütörtök | Kék hírek

Amerikai katonának adta ki magát, több alkalommal is utalt neki pénzt a magyarországi nő

A balatonalmádi sértett megismerkedett egy magát amerikai katonának valló személlyel az egyik közösségi portálon.

2023. November 29. 17:27, szerda | Kék hírek

Elítélték a tanárt, aki kiskorúval folytatott szerelmi viszonyt

Nem jogerősen tíz hónap, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte a Püspökladányi Járásbíróság azt a tanárt, aki iskolája kiskorú diákjával folytatott szerelmi viszonyt