Hírek
2013. Január 11. 15:58, péntek |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
Tud a magyar, ha akar!
Pozitív csalódás, a köztudatban élő a "magyarok nem segítenek egymásnak" előítélet cáfolatának voltunk szemtanúi minap.
Biztos többünket várta már az úgynevezett Mikulás csomag, hivatalos nevén parkolási bírság a szélvédőnkön. Nos egy ismeretlen jó szándékú segítőnek köszönhetően a tegnap kapott bírság alól nagy eséllyel mentesül a megbüntetett autó tulajdonosa. Ugyanis valaki a szélvédőjére tette a saját parkolócéduláját mely arra az időpontra szól, így segítve az ott parkolót.
Természetesen ez nem hivatalos eljárás, szerkesztőségünk a történtek emberi oldala miatt tartotta érdemesnek megjelentetni a cselekedetet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
