Forrás: InfoVáros | Hajósi Miklós

Túl az első csapatversenyen

Interjú Tabaka József Salakmotor versenyzővel.

Túl vagy 2015 első Nemzetközi Csapatversenyeden.

Nagyon jó minőségű pályán motoroztatok. Volt, amikor vonatozva értetek be a kanyarba. Kiszolgáltátok a nézőket rendesen, akik szép számmal voltak jelen.

Testvéred, Robi is indult ezen a megmérettetésen. Miként értékelitek az első futamotokat?
- Igen túl vagyunk az első versenyen. Nem volt egyszerű. Az ellenfelek is nagyon jók voltak a pálya sem volt egyszerű elég gödrös volt. Láttuk mik voltak a hibák min kell javítani így edzünk tovább és készülünk a következő versenyre.

Testvéremmel sikerült nyernünk a közös futamunkat 4-2-re szóval ez mindenképp egy jó dolog remélem még sok ilyen lesz.

Nem volt technikai gond mentes a versenyed, mi történt a motoroddal?
- Igen sajnos az utolsó futamban gyújtás problémáim voltak ezért nem tudtam befejezni azt a futamot.

Legközelebb, hogy találkozhatunk veletek?
- Itthon május 1-én lesz verseny. Európa-bajnoki elődöntő, szóval ott találkozunk.

2024. Július 22. 07:58, hétfő | Sport

Piastri karrierje első sikerét aratta a Hungaroringen

2024. Július 22. 07:57, hétfő | Sport

Balaton-átúszás - Több mint 11 ezren indultak

Több mint 11 ezren vettek részt a szombatról vasárnapra halasztott 42. Lidl Balaton-átúszáson, melyen a férfiaknál holtverseny született, míg a nőknél Juhász Janka győzött.

2024. Július 21. 08:22, vasárnap | Sport

Norris vezérletével mclarenes első sor a Hungaroringen

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

2024. Július 21. 08:16, vasárnap | Sport

Gazdag Dániel mesterhármasával győzött a Philadelphia - Videó

Gazdag Dániel mesterhármasával a Philadelphia Union 3-0-ra legyőzte a vendég Nashville-t az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) szombati játéknapján.