Hírek
2025. Január 26. 09:11, vasárnap | Helyi
Ügyvezetőt pályáztat a Győr-Szol
A Győr-Szol Zrt. hirdette meg, hogy pályázni lehet a Győri Nemzetközi Ipari Park Kft. ügyvezetői pozíciójára.
A feltétel többek közt felsőfokú műszaki végzettség, angol és francia nyelvismeret, legalább 10 év vezetői tapasztalat nagy értékű ingatlanüzemeltetés terén. Pályázni január 24-ig lehet. Jelenleg Reider Ernő a cég ügyvezetője.
A Győri Ipari Park 1992 óta kínál kitűnő adottságokkal rendelkező, jól megközelíthető területeket nagybefektetők, valamint kis- és közepes vállalkozások számára egyaránt. Az Ipari Park fejlett infrastruktúrát biztosít az itt működő cégeknek, és kitűnő fejlesztési lehetőségeket kínál a jövőbeni betelepülőknek, komplex szolgáltatásaival. A pályázati kiírás itt olvasható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
