Hírek
2023. November 27. 07:17, hétfő | Helyi
Új bölcsőde épült Pannonhalmán
j, 36 férőhelyes bölcsőde épült Pannonhalmán a Terület- és Településfejlesztési Operatív Programban (TOP) elnyert több mint 550 millió forint támogatásból – tájékoztatott a Győr-Moson-Sopron vármegyei önkormányzat.
A Petőfi Sándor utcában megépült bölcsőde három csoportszobával működik. A szobákhoz fedett vagy mobil árnyékolással fedhető teraszokat, valamint játszóteret és főzőkonyhát alakítottak ki. Mindezeken túl bútorokat és berendezési tárgyakat, udvari és készségfejlesztő játékokat szereztek be. Az épület megfelel a kor követelményeinek, teljeskörűen akadálymentes és energiatakarékos. A fejlesztés eredményeként javul a településen és vonzáskörzetében élő kisgyermekes családok foglalkoztatási helyezte és életminősége – írták a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
