Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2025. December 30. 08:10, kedd | Helyi

Új év, új nyitvatartás

Új év, új nyitvatartás

A Győr-Szol Zrt. ügyfélszolgálati irodái 2026. január 5-től új nyitvatartási rend szerint működnek. (Az ügyfélszolgálatok 2025. december 30-tól 2026. január 5-ig zárva tartanak.)

Az időpontok kialakításánál a szolgáltató igazodott a társszervek (GYHG, Pannon-Víz) nyitvatartásához, hogy az ügyfelek számára a lehető legkényelmesebb és összehangolt ügyintézési lehetőséget biztosítsa. További kedvező változás, hogy januártól a pénztárak elérhetősége megegyezik az irodák nyitvatartási idejével (korábban fél órával előbb zártak).

Az új nyitvatartás az alábbiak szerint alakul:

  • Az Orgona utcai ügyfélszolgálat hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 8 és 15 óra között, kedden 7 óra és19 óra között várja az ügyfeleket.
  • A Jókai utcai ügyfélszolgálat hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 9 és 16 óra között, kedden pedig 7 és 19 óra között tart nyitva.
  • Az ETO Park I. emeletén található ügyfélszolgálati iroda hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 9 és 16 óra között, kedden 7 és 19 óra között áll rendelkezésre.
  • A telefonos ügyfélszolgálat hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken 8 és15 óra között, míg kedden 7 és 19 óra között várja az ügyfelek hívását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 06. 08:24, hétfő | Helyi

Az idény végén befejezi pályafutását Nathalie Hagman, a Győri ETO kézilabdázója

Az évad befejeztével távozik a Bajnokok Ligájában és a magyar bajnokságban is címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatától a svéd válogatott Nathalie Hagman, aki egyúttal felhagy aktív sportolói pályafutásával is.

2026. Április 06. 08:21, hétfő | Helyi

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt is a szavazásra buzdít

Legyen minden jobb – ezzel a szlogennel készíti a programjait a Magyar kétfarkú Kutya Párt, amely azt ígéri az idei választáson, hogy embert juttat a parlamentbe.

2026. Április 06. 07:08, hétfő | Helyi

MÁV: április 7-étől jelentős változások a győri fővonalon!

Újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése, így április 7-étől várhatóan 2027-ig Budapest-Kelenföld és Ferencváros között jellemzően csak egy vágányon közlekednek majd a vonatok.

2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi

Győri fiatalok a válogatottban

A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.