Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2018. Szeptember 06. 16:40, csütörtök | Helyi

Új vezetőt kapott a győri Árkád

Új vezetőt kapott a győri Árkád

Szeptember elsejétől új centermenedzsere van a győri bevásárlóközpontnak Nagy Imre személyében.

Kisebb újításokkal és a vásárlók igényeinek nagyobb kiszolgálásával szeretnék még színvonalasabbá tenni a győri Árkádot.

„Új parkolóhelyeket fogunk a jövőben kialakítani, hiszen az látszik, hogy nagy szükség van rá” – mondta el a frissen kinevezett centermenedzser csütörtökön egy sajtóbeszélgetésen.

Nagy Imre hozzátette: eddig is jól teljesített a központ, de szeretne új dimenziókat megnyitni. „Sokkal több saját programot szeretnék, akár saját karácsonyi vásárt is” – árulta el a 38 éves vezető, aki 12 évig külföldön dolgozott, sok tapasztalatot szerzett, így több újdonságot is szeretne megvalósítani Győrben.

„Alapvetően nagyon jól működik az Árkád, köszönhetően az itt dolgozó csapatnak és a korábbi vezetőknek. De mint egy lakásnál, itt is szükség van időnként apró részleteken változtatni, ami valójában jelentős változást tud mutatni a vásárlók szemében” – árulta el, majd hozzátette, akár egy új gasztrorészleg kialakítása is szóba jöhet, hiszen külföldön nagyon népszerű most ez az irány.

„Magyarországon is érzékelhető a gasztrovilág robbanásszerű terjedése, elég ha csak a megszaporodott street food helyekre, vagy a népszerű food truck showra gondolunk. Ezek között vannak olyan kreatív megoldások, amiket szeretnénk mi is a házban tudni.” A változás állandó egy bevásárlóközpontban, szeretne új márkákat hozni az Árkádba. Elhangzott, ugyanolyan fontosak a győriek, mint a régióban és a felvidéken élő vásárlók.

Forrás: gyorplusz.hu

Fotó: Marcali Gábor

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.

2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi

Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre

A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:

2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi

Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben

Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.

2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi

Téli károk után tavaszi helyreállítás

Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.