Hírek
2010. Július 04. 14:53, vasárnap |
Bulvár
Forrás: STOP
Új világrekordra készülnek a Rippel-fivérek
Rippel Viktor bal könyöke beakadt a kötelekbe, miközben kilencedik világrekordjukra készültek. Az esemény mozzanatait első alkalommal gyakorolták Tiszafüreden a fivérek.
"Mivel kettőnknek kell a magasba emelkednünk az ejtőernyővel, ezért nagyon körültekintőnek kell lennünk. A mai napon már az első közös felszállásunk sem volt problémamentes, mert a hirtelen megforduló széljárás miatt nem tudott egyből a magasba emelkedni az ejtőernyő, így a partról a vízbe érkeztünk, majd a víz alól emelt ki minket a motoros hajó. Itt már mindketten belegabalyodtunk a kiegészítő technikai felszerelésekbe" - számolt be az eseményekről a Napi Ásznak Rippel Ferenc.
"A mutatvány közben, a fordulónál kaptunk egy erős széllökést, illetve a hajó is lelassult. Viktor bal könyöke beakadt a kötelekbe, miközben fejjel lefelé közelített a víz felszínéhez. Nagyot csobbantunk, de a felkészült segítőinknek köszönhetően hamar a hajóban találtuk magunkat. Viktor könyöke szerencsére nem sérült komolyabban, mert az utolsó pillanatban valahogy kiszabadult, de nagy volt az ijedtség" - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál
