Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2019. Február 22. 14:10, péntek | Bulvár

Újabb alapszereplő távozik a Barátok köztből

Újabb alapszereplő távozik a Barátok köztből

Kiss Péter Balázs otthagyta a Barátok közt című sorozatot. Úgy tervezi, Malajziában él majd.

Az Illés Pétert alakító Kiss Péter Balázs otthagyta a Barátok köztöt. 22 éves volt, amikor 2013-ban megkapta Peti szerepét.

" A lehetőségért költöztem fel annak idején Somogy megyéből a fővárosba." - árulta el. A nézők szeme láttára lett fiatalemberből érett férfi, de a sorozatban már csak néhány napig lesz látható, a stábbal már hónapok óta nem forgat.

dőközben a forgatások mellett Péter elvégezte a Kaposvári Egyetem színész szakát, közben pedig beletanult a rendezésbe és belekóstolhatott az írásba is.

A szakdolgozat leadása után érezte úgy először a színész, hogy kiteljesedett az élete, de egyben az a vágy is felötlött benne, hogy egy teljesen más irányba szeretne elindulni, és ki szeretné próbálni magát más téren is.


„Nehéz döntést hoztam, hiszen volt biztos munkám, biztos egzisztenciám. De hiszek abban, hogy ha egy ajtó bezáródik, akkor egy másik kinyílik.”


Hiába maga döntött úgy, hogy távozik a sorozatból, a búcsú nagyon nehéz volt Peti számára.

„Az utolsó forgatási napomon, még ősz közepén elsírtam magam a búcsúnál. Ahol amúgy szép ajándékokat kaptam: Illés Péter személyijét, azokat a ruhákat, amiket Peti a sorozatban a legtöbbször hordott, és egy fotóalbumot is, tele az elmúlt hat év emlékeivel” – nyilatkozta a színész.


Illés Péter karakterét már csak pár napig láthatják a nézők...

Forrás: Best magazin; RTL Klub

Kép: RTL Klub

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár

Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról

A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.

2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár

Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel

Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.

2026. Február 27. 14:00, péntek | Bulvár

Szerencsekoncertek tavasszal országszerte az Ötöslottó jegyében

2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár

Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók

Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.