Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2010. Május 03. 07:33, hétfő | Belföld
Forrás: HírTV

Újabb csúcsra szökhet az üzemanyag ára

Újabb csúcsra szökhet az üzemanyag ára

Jövő héten várhatóan tovább drágul a benzin, legalábbis erre számítanak elemzők a piaci folyamatok alapján. Ezzel újabb történelmi csúcsot döntenek az árak.

Azt egyelőre nem tudni, hogy mennyivel kell majd többet fizetni az üzemanyagokért. A benzin most átlagosan 337 forintba, a gázolaj pedig 313 forintba kerül. Szakértők szerint a drágulásnak - a jegyzésárak emelkedése mellett - a görög válság is oka, illetve hogy a dollár egyéves csúcsára erősödött az euróval szemben Portugália, és Spanyolország leminősítésének hatására.


hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.