Hírek
2023. Február 12. 09:15, vasárnap | Helyi
Újra tágyalóasztalhoz ültek az Audi Hungaria és a szakszervezet képviselői
Az Audi Hungaria és az Audi Hungária Független Szakszervezet tárgyalódelegációi a folytatták a szakszervezet által átnyújtott bérkövetelés közös szakmai elemzését.
A felek tovább vizsgálták a követelt bérfejlesztés gazdasági hatásait.
Egyebek mellett napirenden volt a jubileumi bónusz rendszere, az 50 és 55 év feletti munkavállalókat megillető szabadságkeretből, a saját rendelkezésű napokra vonatkozó szabályozás, a teamgyűlések kérdésköre és az elszámolási időszakban megkeletkezett negatív órák kezelése munkaviszony megszűnése esetén.
A bértárgyalások 2023. február 2-án kezdődtek meg. A munkaadói és munkavállalói képviselet közötti, jelenleg érvényes bérmegállapodás 2023. március 31-ig hatályos, így a feleknek lehetősége van a fenti témákat érdemben megtárgyalni, közölte az Audi Hungaria.
Mint írják, a cél az, hogy a jelenleg zajló bértárgyalások során a vállalat jövőképességét erősítő és egyben a munkatársak éves jövedelmének versenyképességét megőrző megállapodást érjenek el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 07:06, hétfő | Helyi
Tavaszra készítik már a játszótereket
A Győr-Szol Zrt. városüzemeltetési igazgatóságának dolgozói valamennyi játszóteret felkeresik és elvégzik a szükséges beavatkozásokat. A héten már tavaszra készítik elő a gyerekek birodalmát.
2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi
10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Helyi
Tehetséggondozásért miniszteri köszönet – 39 pedagógus részesült Köbüki ösztöndíjban
2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi
Befektetői életműdíj a Danának
A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.
