Hírek
2017. Július 05. 11:09, szerda |
Helyi
Forrás: Blikk
Vaddisznó strandolt a Balatonban-FOTÓK!
A jól megtermett vadkan a Club Tihany mellett mártózott meg a Balatonban. Ruzsinszky Róbert így élte át az esetet: “Először azt hittem, hogy egy kutya, hiszen csak egy barna foltot láttam a vízben mozogni, de amint közelebb mentem, láttam,
Róbert nem volt rest lefotózni a pancsoló vaddisznót. Mikor a rendészek a helyszínre értek, próbálták az állatot olyan helyre terelni, ahol nincsenek járókelők, és biztonságosan ki tud jönni a vízből. Amikor pedig a megzavarodott vadkan kijött a partra, szégyenlősen elszaladt a közeli bokros terület felé.
Fotók: Ruzsinszky Róbert/Blikk

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
