Hírek
2019. Július 18. 11:34, csütörtök | Belföld
Vadonatúj utastájékoztatót vezet be a MÁV
Hamarosan megjelennek az online adatokon alapuló utastájékoztatók, így a fővárosi Futárhoz hasonló rendszerben percre pontosan tájékozódhatnak majd az utasok a vonatok indulásáról és érkezéséről.
- ezt a MÁV Zrt. kommunikációs igazgatója mondta csütörtökön az M1 és és a Kossuth rádió közös műsorblokkjában.
Loppert Dániel hozzátette: az új utastájékoztató egyelőre az elővárosi vasúti forgalomban jelenik meg.Elmondta, 4,7 milliárd forint értékben 375 új jegykiadó automatát szereznek be, ezzel megnégyszerezve az automaták számát. A MÁV erősíteni szeretné a modernebb, időhatékonyabb jegyvásárlást, így ahhoz elsősorban applikációját ajánlja, amelyen jelenleg is heti 90 ezer jegyet értékesítenek sikeresen - fűzte hozzá.
A tervek szerint az alkalmazáson keresztül a jövőben a HÉV-vonalakra is lehet jegyet és bérletet váltani - közölte Loppert Dániel.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
