Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2019. Augusztus 08. 05:30, csütörtök | Belföld

Változik a villamosok menetrendje

Változik a villamosok menetrendje

Pályakarbantartás miatt változik Budapesten több kőbányai villamosjárat közlekedési rendje három augusztusi szombaton – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) szerdán az MTI-vel.

Az Élessaroknál a 3-as villamos felújítása óta keletkezett pályahibák garanciális javítását végzik, emiatt augusztus 10-én, 17-én és 24-én az Örs vezér tere és Kőbánya-alsó vasútállomás között pótlóbusz viszi az utasokat.

Augusztus 10-én, a munkanapi szombaton – a 3-as villamos korlátozása mellett – a 62-es villamos sem közlekedik, helyette a 62A a megszokottnál sűrűbben, Rákospalota MÁV-telep és az Örs vezér tere között jár.

Emellett szintén 10-én a 37-37A villamosok csak a Blaha Lujza tér és az Élessarok között szállítják az utasokat, a Rákoskeresztúri új köztemetőig a 28A villamos sűrűbben jár.

Augusztus 17-én és 24-én a 3-as villamos mellett a 28A villamos közlekedését is korlátozzák, Kőbánya-alsó vasútállomás és a Rákoskeresztúri új köztemető között pótlóbusz közlekedik.

Forrás: hirado.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

2026. Április 25. 17:56, szombat | Belföld

Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője

Orbán Viktor, a Fidesz-KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát